úvod JVM speedy aktuality JVM speedy Závody JVM speedy Výsledky JVM speedy Soustředění JVM speedy Fotogalerie JVM speedy Kontakt JVM speedy historie JVM speedy vzkazy JVM speedy
Přihlášení:
Logo JVM speedy, cyklistický MTB tým
Historie


2013

Oddílový tým stále pokračuje působením v týmu EP Energy Merida Biking Team. V březnu se tým zúčastnil dalšího zimního soustředění, tým opět vyrazil na jih Itálie do Kalábrie. V celkovém hodnocení se Jirkovi podařilo trochu překvapivě ve Valašskopovážské sérii umístit na 3. místě ve své kategorii. Ale obhajoba bude dost těžká. Během roku se tým zúčastnil 25 závodů.

2012

Oddílový tým nadále pokračuje působením v týmu Merida Biking Team. V březnu se tým zúčastnil dalšího zimního soustředění, tým opět vyrazil na jih Itálie do Kalábrie. V celkovém hodnocení se Adamovi podařilo v sérii Cyklomaraton Tour umístit na 2. místě ve své kategorii. V celkovém hodnocení Velosérie se nám podařilo úspěšně vybojovat 6. a 9. místo v konečném umístění. Obhajoba těchto výsledků bude ale obzvláště těžká. Během roku se tým zúčastnil 21 závodů.

2011

Oddílový tým pokračuje působením v týmu Merida Biking Team. V březnu se tým zúčastnil dalšího zimního soustředění, tým opět vyrazil na jih Itálie do Kalábrie. V celkovém hodnocení se Adamovi podařilo v sérii Cyklomaraton Tour Sprint umístit na 3. místě ve své kategorii. V celkovém hodnocení Velosérie se podařilo opět navázat na předchozí výsledky v konečném umístění. Během roku se tým zúčastnil 21 závodů.

2010

Oddílový tým se stal součastí týmu Merida Biking Team. V březnu se tým zúčastnil dalšího zimního soustředění, tým opět vyrazil na jih Itálie do Kalábrie. V celkovém hodnocení Velosérie nastal mírný pokles v konečném umístění. Během roku se tým zúčastnil 20 závodů.

2009

V březnu se tým po loňské zkušenosti zúčastnil dalšího zimního soustředění. Tým opět vyrazil na jih Itálie do Kalábrie. V celkovém hodnocení Velosérie se podařilo další zlepšení v konečném umístění. Ale obhajoba takových výsledků bude čím dál těžší. Během roku se tým zúčastnil 20 závodů.

2008

Bylo v praxi vyzkoušeno zimní soustředění. Tým se v březnu zúčastnil zimního soustředění v Kalábrii na jihu Itálie. Pravděpodobně mělo svůj význam, protože z pohledu týmu to byla zatím nejlepší sezóna. Obzvláště dobré výsledky byly v celkovém hodnocení Velosérie. Během roku se tým zúčastnil 11 závodů.

2007

Tým pokračuje ve zlepšených výsledcích. Jen tak dál.
Během roku se tým zúčastnil 13 závodů.

2006

Začala nová éra týmu.
Během roku se tým zúčastnil 19 závodů.

2005

12.10.2005 registrace oddílu JAKIN u Ministerstva vnitra a navázání na předchozí činnost cyklistického týmu u oddílu. Byl zvolen název týmu: JVM speedy


2002 - 2005

V roce 2002 jsme zkusili několik maratónských závodů. Od roku 2003 jsme existovali jako Greenhorns bike team. Tým organizačně patřil pod Dětský oddíl Greenhorns z Hradce Králové. V roce 2005 byl z organizačních a vzdálenostních důvodů tým zrušen. Pro pokračování týmu se hledalo nějaké řešení.